Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting

ODPORUČ WWW.BAFF.SK ZNÁMYM A ODMENÍME ŤA!

Za každého nového zákazníka, ktorého k nám odporučíte obdržíte za odmenu 1kg Hovädzie orezy v hodnote  2,80 € ZDARMA.

Podmienky akcie:

1, Odporúčajúci (starý zákazník, ten, kto nás odporučí) musí mať zaznamenanú, prebranú a vyplatenú aspoň jednu objednávku tovaru cez náš eshop na www.baff.sk

2, Doporučený (nový zákazník, ten, ktorý nám bol odporučený) musí uskutočniť a prebrať prvú objednávku cez eshop na www.baff.sk, pri ktorej V POZNÁMKE UVEDIE MENO a adresu Odporúčajúceho.

3, Potom po splnení podmienok Odporúčajúci získava nárok na 1kg Hovädzie orezy v hodnote 2.80 Eur Zdarma ku svojej nasledujúcej objednávke cez eshop.

4, Za každého nového Doporučeného zákazníka dostane Odporúčajúci 1kg Hovädzie orezy v hodnote 2.80 Eur Zdarma ku svojej nasledujúcej objednávke cez eshop.

5, Odmenu je možné si uplatniť do 12 mesiacov od oznámenia o odporúčaní, po uplynutí tejto doby je nárok na odmenu neplatný.

6, Platí iba pre internetové objednávky uskutočnené len po prvý krát úplne novým zákazníkom na novej adrese doručenia až do odvolania odmeňovacej akcie, ktoré bude uvedené na www.baff.sk. Nie je možné odmenu vyplatiť v hotovosti, ani vymeniť za iný druh tovaru, či uplatňovať si iné zľavy.